PFL Gradiška:Derbi susret bez pobjednika

Deseto kolo otvorili su u subotu u Maglajanima Borac i Potkozarje. Domaćini su nastavili negativan niz i nakon 10 kola imaju samo 1 bod. Poveli su gosti preko Luke Kovača u 25 minuti, a samo 7 minuta kasnije Vladimir Šestić nije iskoristio penal za domaćine. U 55 minuti Miloš Milunović je izjednačio na 1:1 i kad su svi pomislili da će utakmica završiti podjelom bodova ukazao se Luka Kovač, koji je svojim drugim golom u 85 minuti donio radost gostima, koji odnose pun plijen iz Maglajana.

Mladi Krajišnik je u Kukuljama deklasirao posrnuli Ratar sa 7:1. Utakmica je riješena u prvom poluvremenu kada su domaćini imali prednost od 3:0. Strijelci za domaće su bili Ljubiša Kotaraš (15 minut), Draženko Đuričić (35), Milovan Vujčić (45, 55, 57 i 90), Siniša Džajić (51), a poraz gostiju ublažio je Bojan Babić počasnim golom u 75 minuti.

Sloboda je pokazala da nikako ne leži Tamarisu. Ekipa trenera Dušana Milisavića je het trikom Rade Džombića (29,75 i 83 minut) osigurala pobjedu u Mrčevcima. Domaćini su preko Bojana Railića smanjili prednot gostiju u 87 minuti za konačnih 1:3.

Ekipa Torpeda slavila je u komšijskom derbiju protiv Bisera iz Čatrnje sa 1:0, a strijelac jedinog pogotka bio je Dejan Kojić u 25 minuti.

U Gornjim Podgradcima domaćini nisu uspjeli sačuvati prednost od 2:0 iz prvog poluvremena, koju su stekli preko Mladena Šukala u 21 i Filipa Plavanjca u 44 minuti. Gosti se nisu predali i u drugom poluvremenu su preko Milana Mašića u 58 i 66 minuti izjednačili.

U jednom od derbi susreta ovoga kola u Turjaku su snage odmjerili četvrtoplasirana Kozara i prvoplasirani Kalemi. Poveli su gosti preko Danijela Đurića u 5 minuti, a domaćini su izjednačili preko Ognjena Borkovića u 54 minuti.

U drugom derbi susretu ovoga kola u Grbavcima su se susreli 13 Skojevki i Mladost iz Bajinaca. Poveli su gosti preko Miloša Jerinića u 13 minuti. Domaći su izjednačili preko Dragiše Pejanića u 26 minuti.