A joj Slavene

Fudbaleri Vest Hema doživjeli su poraz na premijeri devetog kola Premijer lige. Izabranici Slavena Bilića poraženi su i peti put ove sezone, ovaj put od Brajtona sa 0:3 (0:2).

Poveli su gosti preko iskusnog Glena Mareja u 10. minutu. Brajton dolazi do drugog gola u posljednjem minutu nadoknade prvog dijela, sjajan gol postigao je Izkerdo, njegov prvi u Premijer ligi i u dresu Brajtona.

Sve je bilo gotovo u 75. minutu, "Čekićari" su skrivili jedanaesterac, a stiguran sa kreča bio je Marej, koji je tako postigao svoj drugi gol na susretu.

Novajlija u ligi, ekipa Brajtona, sada je na 10. mjestu na tabeli sa 11 osvojenih bodova, dok je Vest Hem tik iznad zone ispadanja sa osam bodova iz devet kola.

Slaven Bilić je na udaru kritika od starta sezone, ali je uprava stala iza njega u kritičnim trenucima, ipak nije se mnogo šta promijenilo u redovima "Čekićara", pa se postavlja pitanje da li će već sjutra Bilić i dalje biti trener ekipe iz Londona,piše AntenaM.me