Nevesinjci poraženi u Sarajevu

U četvrtom kolu Premijer lige za futsalere, MNK Centar je u dvorani Ramiz Salčin na Mojmilu pobijedio oslabljeni KMF Nevesinje rezultatom 7:2.

Domaći su poveli u šestoj minuti utakmice golom Sipovića da bi u 15. Jelić udvostručio prednost domaćeg sastava. Tri minute kasnije na semaforu je bilo 4:0, a strijelci su bili Handžić i Tahirović da bi nakon toga gosti postigli dva gola preko Miličevića i Trutine.

Ipak, Centar je do kraja postigao još tri gola i riješio pitanje pobjednika. Strijelci su bili Mulahmetović, te Muminović, koji je postigao dva pogotka.

MNK CENTAR - KMF NEVESINJE 7:2 (4:0)
Dvorana Ramiz Salčin
Gledalaca: 50
Sudije: Željko Dragojević (Banja Luka) i Aleksandar Railić (Derventa)
Strijelci: 1:0 Sipović 6, 2:0 Mulahmetović 15, 3:0 Handžić 17, 4:0 Tahirović 18, 4:1 Miličević 23, 4:2 Trutina 24, 5:2 Mulahmetović 31, 6:2 Muminović 31 (6m), 7:2 Muminović 32 (10m)
Žuti kartoni: Tahirović (Centar), Trutina (Nevesinje)

Centar: Omerbegović, Sipović, Mulahmetović, Handžić, Jelić, Suković, Mršo, Muminović, Bogilović, Balaš, Šahmanija, Muhić, Lokmer, Tahirović  Trener: Dženan Muminović

Nevesinje: Romović, Gutić, Pudar, Trutina, Bratić, Glogovac, Jamina, Pantić, Miličević, Zečević

Salines 4 : 4 Seljak
Brčko Zdravlje 2 : 5 Brotnjo
Mostar SG Staklorad 9 : 1 Zrinjski
Nevesinje 3 : 0 Tango
Centar 11 : 8 Banovići