Radnik prvi polufinalista Kupa Republike Srpske

Fudbaleri bijeljinskog Radnika prvi su polufinalista Kupa Republike Srpske nakon što su danas u Nevesinju savladali domaćeg Veleža sa 2:0.

Mladen Žižović je za ovaj duel malo promiješao karte, a šansu je od prve minute dobio i Vladimir Bradonjić koji je odmah to i iskoristio i doveo Bijeljince u vođstvo od 1:0 u 25. minutu. To je bio i rezultat prvog poluvremena, a sve dileme oko pobjednika riješio je u 49. minutu golom Dejan Janković.

Sutra se od 13,30 igraju dvije utakmice. Alfa Modriča dočekuje Slogu Gornje Crnjelovo, dok drugi premijerligaš Krupa gostuje kod dobojske Sloge. Meč Leotara i Slavije je odložen.

VELEŽ - RADNIK 0:2 (0:1)