Predstojećeg vikenda na rasporedu su se utakmicea poslednjeg 15kola jesenjeg dela Druge lige Republike Srpske - grupa Zapad. Lider Prvenstva Modriča Alfa gostuje u Vranjaku dok će drugoplasirana ekipa Slobode iz Novog Grada na megdan trnskoj Slogi koja če u ovoj utakmici tražiti nove bodove u borbi za titulu, pored ova dva sustreta ništa manje zanimljiv I interesantan susret nas ne očekuje ni u utakmici u kojem će ekpa Laktaša, pokušati da načini iznenadjenje u Tesliću.
19.11.2017-13h
Stadion: Centar (Vranjak)
Vranjak - Modriča Alfa
Sudija: Vujanović Bojan (Gradiška)
Pomoćni sudija 1: Kesić Dragan (Romanovici),
Pomoćni sudija 2: Dukić Goran (Srbac)
Delegat: Ličina Mladen (Ljubija)
Kontrolor suđenja: Đurđević Predrag (Prnjavor)
19.11.2017 - 13h
Stadion: MLADOST (DONJA SLATINA)
FK Mladost (Donja Slatina) - FK Ozren (Petrovo)
Sudija: Todorović, Stanko (Doboj)
Pomoćnicu sudija: Maksimović, Marko (Modriča)
Pomoćni sudija 2: Lazić, Dejan ()
Delegat: Stojčić, Siniša (Laktaši)
Kontrolor suđenja: Latinović, Željko (Gradiška)
19.11.2017 - 13h
Stadion: 15 APRIL (DOBOJ)
FK Željezničar (Doboj) - FK Sloga (Srbac)
Sudija: Jelić, Mario (Banja Luka)
Pomoćni sudija 1: Ajder, Vanja (Banja Luka)
Pomoćni sudija 2: Žugić, Nebojša (Banjaluka)
Delegat: Blagojević, Mićo (Šamac)
Kontrolor suđenja: Radić, Joco ()
17.11.2017 - 13h
Stadion: Čaire (Banja Luka)
FK BSK (Banja Luka) - FK Ljubić (Prnjavor)
Sudija: Railić, Aleksandar (Derventa)
Pomoćni sudija 1: Antić, Dario (Modriča)
Pomoćni sudija 2: Čeliković, Milan (Šamac)
Delegat: Aleksić, Dragan (Srbac)
Kontrolor suđenja: Petrović, Dado (Brod)
19.11.2017 - 13h
Stadion:
Stadion FK 'Dubrave' (Dubrave)
FK Dubrave (Gradiška) - FK Jedinstvo (Žeravica)
Sudija: Vukojević, Darko (Doboj)
Pomoćni sudija 1: Todić, Dragan (Doboj)
Pomoćni sudija 2: Mićić, Danijel ()
Delegat: Jevtić, Predrag (Doboj)
Kontrolor suđenja: Anđić, Dalibor (Prijedor)
18.11.2017 - 13h
Stadion: Fudbalski stadion 'SLOGA' (Trn)
FK Sloga (Trn) - FK Sloboda (Novi Grad)
Sudija: Lazarević, Slađan (Petrovo)
Pomoćni sudija 1: Tripunović, Zoran (Doboj)
Pomoćni sudija 2: Šarčević, Aleksandar (Doboj)
Delegat: Radovanović, Veljko (Banja Luka)
Kontrolor suđenja: Aničić, Ljubo (Srbac)
18.11.2017 - 13h
Stadion: Radolinka (Teslić)
FK Proleter (Teslić) - FK Laktaši
Sudija: Puvača, Duško (Novi Grad)
Pomoćni sudija 1: Džepina, Bojan (Prijedor)
Pomoćni sudija 2: Rajlić, Dragan (Novi Grad)
Delegat: Tripić, Branko (Prnjavor)
Kontrolor suđenja: Marić, Željko (Doboj)
19.11.2017 - 13h
Stadion: Fudbalski stadion Omarska (Omarska
FK Omarska - FK Borac (Šamac)
Glavni sudija: Malić, Nemanja (Banja Luka)
Pomoćni sudija 1: Aleksić, Nemanja (Banja Luka)
Pomoćni sudija 2: Topić, Milan (Čelinac)
Delegat: Čović, Dragan (Banja Vrućica)
Kontrolor suđenja: Škrbić, Dalibor ()
FK Vranjak
Alfa Modriča | 2 : 2 | Vranjak |
Ozren | 4 : 3 | Mladost |
Sloga(S) | 7 : 1 | Željezničar |
Ljubić | 1 : 1 | BSK |
Jedinstvo | 1 : 0 | Dubrave |
Sloboda | 2 : 1 | Sloga(T) |
Laktaši | 0 : 0 | Proleter |
Borac | 2 : 0 | Omarska |
Poz | Tim | Utak | Pob | Ner | Por | Bod | |
1 | Alfa Modriča | 30 | 24 | 4 | 2 | 76 | |
2 | Mladost | 30 | 19 | 7 | 4 | 64 | |
3 | Jedinstvo | 30 | 18 | 5 | 7 | 59 | |
4 | Dubrave | 30 | 17 | 6 | 7 | 57 | |
5 | Laktaši | 30 | 16 | 5 | 9 | 53 | |
6 | Sloboda | 30 | 13 | 2 | 15 | 41 | |
7 | Proleter | 30 | 10 | 9 | 11 | 39 | |
8 | Omarska | 30 | 11 | 6 | 13 | 39 | |
9 | Ljubić | 30 | 10 | 8 | 12 | 38 | |
10 | Sloga(T) (-1) | 30 | 11 | 4 | 15 | 36 | |
11 | Borac | 30 | 11 | 3 | 16 | 36 | |
12 | Sloga(S) | 30 | 10 | 4 | 16 | 34 | |
13 | Vranjak | 30 | 10 | 4 | 16 | 34 | |
14 | Ozren | 30 | 10 | 4 | 16 | 34 | |
15 | BSK | 30 | 8 | 7 | 15 | 31 | |
16 | Željezničar | 30 | 2 | 2 | 26 | 8 |