KMF Ugljevik lako do pobjede protiv oslabljenog Sokratesa

Futsaleri Ugljevika savladali su sinoć u svojoj dvorani KMF Sokrates sa 6:3 u meču trećeg kola Prve lige Republike Srpske.

Ugljevičani su stigli i do drugog trijumfa u sezoni, a imaju da igraju još utakmicu sa Ljubinjem iz drugog kola koja je odložena, dok je Sokrates upisao i treći poraz na startu sezone.

Ugljevičani su na poluvrijeme otišli sa prednošću od 2:0 poslije golova Nikole Radića i Mileta Teodorovića. U 25. minutu Mile Purić pogađa za 3:0, a odmah za goste pogađa i Siniša Đaković.

Nakon toga, Bojić, Simikić i kapiten Darko Lazić pogađaju još tri puta mrežu gostiju za 6:1, a Banjalučani u finišu uspjevaju golovima Bajića i Dimitrijevića da smanje na pristojnih 6:3.

KMF UGLJEVIK - KMF SOKRATES 6:3 (2:0)
Dvorana u Ugljeviku
Gledalaca:100
Sudije: Danijel Mijatović i Danijel Perić (oba Bijeljina)
Strijelci: 1:0 Radić 15, 2:0 Teodorović 16, 3:0 Purić 25, 3:1 S.Đaković 25, 4:1 Bojić 28, 5:1 Simikić 32, 6:1 Lazić 34, 6:2 Bajić 37, 6:3 Dimitrijević 39
Žuti kartoni: Simikić, Teodorović (Ugljevik), S:Đaković, Bajić, Trnjak (Sokrates)

Ugljevik: Dragić, Teodorović, Lazić, Simikić, Marković, Živanović, Pavlović, Lujanović, Bojić, Tomić, Purić, Radić, Božić, Gajić

Sokrates: Močić, Bajić, Dimitrijević, Vučić, Đaković, Trnjak