Inova bolja od Maglića

Od 14 časova u Banjaluci se igra derbi prvog dela šampionata Republike Srpske za odbojkašice,. Sastaju se  domaća Inova i Maglić iz Foče. Obe ekipe u osam  kola nisu osetile gorčinu poraza pa će biti zanimljivo videti ko će pognute glave napustiti dvoranu u Banjaluci. Pratićemo kretanje rezultata na ovom susretu. Fotose sa utakmice možete videti na ovom linku. Evo i startnih postava:

Inova: Jana Stojislavljević, Elena Dragišić, Aleksandra Tatić, Bojana Kremenović, Branka Vulin, Andrea Aleksić, Milica Nježić , Sofija Stanivuko vić, Ana Sarić, Teodora Sarić, Jelena Komljenović,Sofija Ivanković. Treneri: Dario Savović i Aleksandar Grujić.

Maglić: Tanja Pejović, Marina Kapuran,  Maja Mašić, Vanja Pepavčević, Anđela Perići, Milica Vuković, Jelena Sarić, Marija Mališ, Anastasija Pljevaljčić, Da jana Stanojević, Dajana Simović.  Trener: Vlado Vuković.

Inova u prvom setu trenutno vodi sa 12:9.

Kod rezultata 19:19 u prvom setu povredila se Maja Mašić, kapiten Maglića. U pitanju je koleno i morala je napustiti igru. Prvi set pripao je domaćim igračicama, rezultatom 25:22.

Drugi set u toku u banjaluci. Inova vodi sa 12:11.

Banjalučanke su dobile i drugi set rezultatom 25:23. Vode sa 2:0.

igra se treći set u Banjaluci. Inova vodi sa 12:9.  Završen i treći set. Inova ga dobila sa 25:20. Dakle, trijumf Banjalučanki od 3:0.