Mitrinović: Ostaje žal za pobjedom u Domaljevcu

Odbojkaši Borca poraženi su od ekipe Domaljevca rezultatom 3:2 u utakmici 10. kola Premijer lige BiH. Crveno-plavi su gubili rezultatom 2:0 u setovima, uspjeli da se vrate u meč, ali nažalost ne i da preokrenu rezultat u svoju korist.

– Utakmica sa ekipom Domaljevca bila je vrlo dinamična. Krenuli smo loše, što pokazuje i rezultat prvog seta, dok smo u drugom na momente pokazali otpor, ali nedovoljno da osvojimo taj dio igre. U trećem setu smo konačno uspostavili svoju igru, pojavila se naša prepoznatljiva energija, uspjeli smo da osvojimo taj kao i naredni set bez većih problema. Peti set je sam po sebi lutrija, igralo se poen za poen do 9. poena, kada nam se desio neobjašnjiv pad koncentracije i desio se poraz. Zadovoljni smo činjenicom da smo osvojili jedan bod na teškom gostovanju koji će nam mnogo značiti i u borbi za što bolji plasman, ali je sigurno da ostaje žal za pobjedom – rekao je libero Borca Milan Mitrinović u izjavi za naš portal.

Danas odbojkaše Borca očekuje zaostala utakmica šestog kola – rival u dvorani Borik, sa početkom u 18:30 časova, biće Maglić iz Foče. Nakon tog meča, crveno-plavi će do kraja 2017. godine odigrati još jedan i to u subotu (dvorana Borik, 15:00) protiv aktuelnog šampiona brčanske Mladosti.

– Očekujemo trijumf u našoj dvorani ali je sigurno da nećemo potcijeniti ekipu Maglića, koja u Banjaluku dolazi po jako važne bodove u borbi za opstanak. Što se tiče posljednje utakmice u kojoj nam je protivnik Mladost, u nju ćemo ući rasterećeno jer nemamo šta da izgubimo. U pitanju je višestruki osvajač Premijer lige i Kupa BiH, a mi ćemo se truditi da pružimo što bolji otpor, kao što je to bio slučaj u finalnoj utakmici Kupa Republike Srpske – rekao je Mitrinović.

(borac-sport, foto: borac-sport)

Kakanj 78 3 : 0 7 Lukavac
Maglić 3 : 0 Gacko
Borac m:tel 0 : 3 Radnik
Modriča 2 : 3 Domaljevac
Jedinstvo 0 : 3 Mladost