Krupa bolja od ''Kraljeva'' u prvom kontrolnom meču

Krupa bolja od Metalleghea u ''kanjonu''.

Prvu kontrolnu utakmicu u toku priprema za nastavak prvenstva BiH, fudbaleri Krupe su odigrali protiv Federalnog prvoligaša, jajačkog Metalleghea, i slavili ubjedljiv i zaslužen trijumf od 4:0.

U prvom poluvremenu strateg Krupe, Slobodan Starčević, na teren je poslao igrače koji su, uglavnom, iznijeli teret jesenje polusezone i oni su pokazali da su ovaj meč, ali i sve svoje obaveze, shvatili i više nego ozbiljno.

Kao plod takve igre došla su dva pogotka iskusnog Nusmira Fajića, oba nakon prekida, dok je sjajnih 45 minuta zaključio Lazar Marjanović golom postignutim poslije sjajne kombinacije sa Sašom Nikodijevićem.

U drugom poluvremenu priliku su dobili mlađi fudbaleri, te igrači sa nešto manjom minutažom. I oni su prikazali dopadljivu igru za ovaj stepen priprema, a pogodak za konačnih 4:0 djelo je Zorana Šamare koji je odlično reagovao i jedan ''odbijanac'' smjestio u mrežu gostiju.

Krupa - Metalleghe 4:0 (Fajić 2, Marjanović, Šamara)

Krupa: Fejzić, Nikodijević, Palić, Vukotić, Aleksić, Mirosavljević, Dujaković, Marjanović, Lukić, Milanović, Fajić

Metalleghe: Gluhić, Alispahić, Kovač , A.Smajić, Bevanda, Opardija, E.Kukavica, Tankuljić, Haračić, Pavlović, Vujica

Vitez 0 : 0 Radnik
Široki Brijeg 1 : 1 Krupa
Sarajevo 0 : 0 Sloboda
Borac 1 : 1 Zrinjski
Željezničar 3 : 1 Čelik