Sloboda porazila Karanovac

MRKONJIĆ GRAD-Fudbaleri mrkonjićke Slobode, u trećoj kontralnoj utakmici u Krupi na Vrbasu pobjedili su trećeligaša ekipu Karanovac 1:0.Gol odluke, u 80. minutu postigao je mladi Danijel Tešanović, na asistenciju Miloša Perovića.Mrkonjićanima je to druga pobjeda u kontrolnim utakmicama, jer su u Banjaluci savladali juniore Borca sa 2:0. U prošlu srijedu, na stadionu u Krupi na Vrbasu remizirali su sa liderom Prve lige Republike Srpske Rudarom Prijedor(utakamica je zavaršena 0:0).

Tim Slobode sa klupe je predvodio trener Milorad Glamočak, pomoćnik Čedomira Ćuluma koji se nalazi u Sarejevu na seminarau za dobijanje „A“ trenerske licence.

-Utakmica je bila ravnopravana.Kranaovac je pokazao da ima odličnu ekipu i da sa pravaom imaju ambicije da se plasira u Drugu ligu.Ono što je najvažnije da smo ponovo odigrali solidan meč.Iskoristili smo jednu od svoju priliku i zasluženo stigli dopobjede.Priliku da igraju pružio sam svim fudbalerima - rekao je Glamočak.

Sloboda je igrala u sastavu:Modić, Lazendić. Graačanin, Sladojević, Crnamaraković, Topić, Maksinović, Peno, Perović, Savanović i Stjepić.U drugom poluvremenu igrali su:Kovačević, Jekić, Antić, Malinović Vučković, Tešanović, Anđelić, Mitrić.Cijeli meč odigrao je bekovski par Sinša Lazendić i Vladan Gračanin.

Naredni meč izabranici Čedomira Ćuluna, igraju sa liderom Druge lige-zapad novljanskom Slobodom.

Borac 7 : 1 OFK Ravan
Progres 2 : 3 Gorica
Sloga 3 : 2 FSA
Čelinac : Kladari
Mladost 3 : 1 Milan
Lijevče 1 : 2 OFK Lauš
Partizan 1 : 5 Karanovac
Naprijed 2 : 0 OFK Brdo