Dobojlije bolje od Slavije na otvaranju proljećnog dijela sezone

Dobojska Sloga savladala je večeras u svojoj dvorani Slaviju iz Istočnog Sarajeva 30:25 u prvoj utakmici proljećnog dijela sezone.

Uspjela je domaća ekipa od samog početka susreta da nametne svoj ritam, te su na poluvrijeme otišli sa prednosti 16:11, a to su uspjeli zadržati i u drugom poluvremenu te slaviti pobjedu 30:25.

Najefikasniji u domaćem timu bio je Miljan Ivanović sa devet pogodaka, dok je Bojan Tulendić postigao osam. Kod gostiju Boris Luketa je sa sedam pogodaka bio najefikasniji.

RK SLOGA DOBOJ - RK SLAVIJA 30:25 (16:11)