Pratimo meč Jahorina Bl Volej

Kraj meča u Palama, Banjalučanke slavile

Posle sat i 18. minuta igre Banjalučanke dobile i treći set razultatom 18:25   i rešavaju meč u svoju korist i slave maksimalnu pobjedu od 0:3 (18:25, 23:25, 18:25) i tako su povele sa 1:0 u seriju utakmica do dvije pobjede u četvrtfinalnoj seriji plej-ofa za prvaka Premijer lige BiH.

Revanš meč između "banjalučkih studentica" i odbojkašica Jahorine na rasporedu je u petak 23. marta, a eventualno treća odlučujuća utakmica na programu je naredni dan, isto u Banjaluci tako da Banjalučanke imaju dvije meč lopte da se plasiraju u polufinale prvenstva BiH.

Bl je u seriji i sada je 7:14

Na tehničkom tajm autu u trećem setu razultat je 6:12 za Bl Voley

Na početku trećeg seta trener Paljanki mijenja tehničara u igri je Tamara Vrećo umjesto Anje Gutalj, a sadaj je trenutno 5:5

I drugi set dobija ekipa "banjalučkih studentice i razultatom. 23:25 dupliraju vodstvo na 0:2

Crnčević i Vujnić vode Banalučanke prema vodstvu 0:1 sada je 17:23

Sada je 12:17 ta Bl Voley, nezadrživa Vujnić, drugi tajm aut domaći satav.

Trenutno je 10:13 za "banjalučke studentice" i prvi tajm aut za "Jahorinke"

Na prvom tehničkom tajm autu Bl Voley ima prednost 10:12

Počeo je meč u Palama na početku susreta razultat je 3:3

Nakon završenog ligaškog dijela takmičenja u Premijer ligi prvim četvrtfinalnim mečevima plej ofa nastavlja se doigravanje za prvaka BiH.

Zanimljiva borba se očekuje u susretu pete i četvrte ekipe sa premijerligaške tabele između odbojkašica Jahorine i banjalučkog Bl Voleya.

"Jahorinke" su u ligaškom dijelu sezone, slavile u oba meča ali i "banjalučke studentice" imaju svoje adute te se očekuje velika i niezvijesna borba za plasman u polufinale.

Čedo Matović, izvještač portala

Utakmica između odbojkašica Jahorine i Bl Voleya igra se danas u subotu 17. marta u Palama u dvorani "Peki" sa početkom od 17,00 sati. Meč će suditi Miroslav Čolić iz Ljubinja i Predrag Pecikoza iz Doboja, delegat je Faruk Softić iz Breze.

Pratiićemo ovaj susret, a evo i sastava ekipa

ŽOK Jahorina:  Vrećo, libero Krunić, libero Stevanović, Tanasković, Milidrag, kapiten Krajišnik, Gutalj, Klačar, Jegdić, Papaz,Brčkalo,  Komlenović Treneri D.Tadić, S. Tabaković

OK "Bl Voley": Rajak,  Đapa, D. Marković, Vujnić Simić, Biberdžić, Šakotić, Koščica, S.Marković, Crnčević Treneri D. Gambiroža, S. Banjac