19.03.2018 Administrator DC

Veležu bodovi u Bijeljini

Fudbaleri Veleža savladali su danas u gostima Slogu Junajted rezultatom 3:2 i tako na najbolji način otvorili drugi dio sezone. Po teškom terenu na stadionu „Tombak“ u Bijeljini Nevesinjci su od prvog minuta igrali napadački što im se na kraju isplatilo.

Već u 10. minutu Bakoč je Velež doveo u vođstvo, ali su domaći ubrzo izjednačili. Do kraja prvog poluvremena nije bilo golova. U nastavku nevesinjska ekipa preko Petkovića postiže drugi pogodak, a Sloga u 75. minutu i drugi put poravnava rezultat.

Slavlje Veležu donosi Bakoč drugim golom u 80. minutu.

Nevesinjci su se tako revanširani ekipi iz Bijeljine za poraz u prvom kolu. S druge strane, nastavili su i seriju uspješnih gostovanja pošto i treći put uzastopno donose bodove sa strane.

Sa tri boda iz današnje utakmice Velež je na tabeli preskočio Slogu i Budućnost tako da sada zauzima osmo mjesto.

SLOGA JUNAJTED: Jeftić, Erić, Stanković, Mitrović, Ostojić, Pavlović, Novak, Samardžić (Veličković), Babunović (Petrović), Stevanović, Marić.

VELEŽ: Zurović, Kovačević, Vučetić, Petković , Šarenac, Prodanović, Radović, Milidrag (Grujičić), Bakoč, Grubačić (Đogić), Repović.

IZVOR: Radio Nevesinje

Sloga junajted - Velež / FOTO: Radio Nevesinje

Mladost(BS) 3 : 0 Guber
Mladost(R) 3 : 0 Ilićka 01
Proleter 0 : 6 Sloga
Sloga Junajted 2 : 3 Velež