Podjela bodova na Ozrenu

Omarska je na vrućem gostovanju na Ozrenu odigrala neriješeno 1-1, ali žalimo za sva tri boda. Zaista je nevjerovatno šta je sve Omarska danas promašila, odnosno šta je sve Ćuković odbranio.

Od prve minute Omarska je počela napadački, i povela je već već u trećem minutu. Nakon jednog kornera lopta se odbila do Grahovca, koji je precizno šutirao sa ivice šesnaesterca i doveo Omarsku u vođstvu od 1:0. I nakon tog gola Omarska je imala daleko više od igre i dosta stopostonih prilika. U prvom poluvreenu treba izdvojiti šanse Nišević Nemanje, Rosić Branka, Višića, Panića. Sve su to bile odlične prilike, ali Nišević je šutirao kraj gola, Višić je pogodio stativu, a Panićev šut je odbranio Ćuković. Sa druge strane Ozren nije ozbiljnije prijetio, ali je izjednačio u trećem minutu sudijske nadoknade. Najesno je zašto je sudija Railić toliko produžio prvo poluvrijeme, ali domaći su to iskoristili i u poslednjim sekundama izjednačili, takođe nakon kornera. Gol je nakon gužve postigao Vuković Vlatko, ali stiče se utisak da je gol postignut nakon teških prekršaja nad Romanić Bojanom i golmanom Jokićem.  Bilo kako bilo, Railić je pokazao na centar i na odmor se otišlo sa rezultatom 1-1.

U drugom poluvremenu još jači pritisak Omarske, posebno jer je na kraju poluvremenu drugi žuti karton dobio Imamović, pa je Omarska čitavo poluvrijeme imala igrača više. Ozren se branio i odbranio i osvojio dragocjeni bod. Posebno treba izdvojiti dva opasna udarca Panića i Rosić Đorđa, ali je Ćuković bo nesavladiv.

U sledećem kolu Omarska dočekuje Vranjak  u veoma bitnoj utakmici, a Ozren putuje u Šamac.

Petrovo: Ozren – Omarska 1-1

0:1 – Grahovac ‘3, 1:1 – Vuković  V ‘45

Sudija: Railić Aleksandar (Derventa). Gledalaca: 150.

Žuti kartoni: Stjepanović, Tomić, Talić (Ozren), Grahovac, Višić, Romanić B (Omarska). Crveni karton: Imamović (Ozren) u 45. minutu (dva žuta)

Ozren: Ćuković, Tomić, Petrović, Stjepanović, Vuković V, Vuković S, Majstorović (Jaćimović), Pupavac, Ristić, Imamović, Talić

Omarska: Jokić, Nišević N, Romanić B, Rosić B, Romanić Da, Panić, Grahovac, Anđić, Vučenović (Jokić Ma) (Dobraš), Rosić Đ, Višić. Trener: Milenko Vuleta.

Izvor:www omarska .com