Remi Lokomotive i Radnika

Fudbalerke Lokomotive i Radnika iz Bijeljine u poslednjem 6. kolu lige za prvaka odigrale su u Brčkom nerješeno 2:2. Prvo je mlada Sofija Krajšumović u 10. minuti dovela u vodstvo gošće sjajnim golom. Početkom drugog poluvremena izjednačila je Ajla Zukić, svoj drugi gol Krajšumović je postigla u 62. minuti, da bi konačan rezultat 2:2 postavila Marija Damjanović golom u 68. minuti. Na kraju Radnik je završio drugoplasirani sa 34 boda, dok je Lokomotiva četvrta sa 22 boda.

ŽFK Lokomotiva Brčko-ŽFK Radnik Bijeljina 2:2 (0:1)

Stadion: Lokomotiva Gledalaca: 50 Glavni sudija: Račić Tanja (Banja Luka)

Lokomotiva: Corbadžić, Vrsajko (od 63. Rosuljaš), Trbulin, Muslić, Trujić, Vujadin, Novaković, Zukić, Ilić, Damjanović i Mujkić.

Radnik: Spasojević, Šakotić, Mićanović (od 86. Gavrić), Jović, Njeguš, Milović (od 88. Gligić), Stokanović, Krajšumović, Marković (od 38. Ilić), Lukić i Stević.

Lokomotiva 2 : 2 Radnik Bumerang
SFK 2000 13 : 0 Iskra