Goleada u Bijeljini

Radnik i Široki Brijeg su u posljednjem kolu BH Telecom Premijer lige u sjajnoj utakmici podijelili bodove odigravši 3:3.

Gosti su sjajno otvorili ovu utakmicu i već nakon četiri minute došli do vodstva. Josip Kvesić je s lijeve strane ubacio, a Dražen Bagarić glavom pogodio za 0:1.

Radnik se brzo oporavio nakon ovog šoka, počeli su napadati, ali do gola nisu uspjevali doći sve do 20. minute.

Tada je Dino Beširević sjajno izveo jedan slobodan udarac, mladi golman gostiju Martin Zlomislić je odbranio, ali odbijenu loptu u mrežu sprema Filip Stojanović za 1:1.

Igralo se otvoreno, ali do kraja prvog poluvremena nije bilo većih prilika.

Za razliku od prvog, drugo poluvrijeme bolje otvaraju domaći, ali njihovo slavlje nije trajalo predugo.

Nakon sjajne akcije Radnika po lijevoj strani, Beširović pogađa za 2:1, ali već nakon dvije minute Široki je poravnao.

Igrala se 53. minuta kada je Kvesić prizemnim udarcem matirao Branislava Ružića.

Golijada se nastavlja u 59. minuti. Aleksandar Glišić je 30-ak sekundi nakon što je ušao, pogodio mrežu Širokog brijega na asistenciju Irfana Hadžića za 3:2.

Bilo je pokušaja s obje strane do kraja, a konačnih 3:3 u 88. minuti postavlja Bagarić.

Radnik – Široki Brijeg 3:3 (Stojanović 20’, Beširević 51’, Glišić 59’ / Bagarić 4’, 88’, Kvesić 53’)

Radnik 3 : 3 Široki Brijeg
Željezničar 2 : 1 Sarajevo
Zrinjski 4 : 0 Krupa