Caffe Verona najbolja na Memorijalu ''Boško Vujadin''

Caffe Verona je večeras u finalu 18. Memorijalnog turnira ''Boško Vujadin'' u Kasindolu savladala Pekaru Zlatnu zrno sa 2:1, te su tako stigli do prvog pehara na ovom Memorijalu u Kasindolu.

Finale sjajno otvara Caffe Verona. Poslije tri odbrane Davida Šiljegovića uspjeli su i da postignu pogodak u osmoj minuti. Nakon lijepe akcije je pogodio Srđan Vitković.

Uspjeli su igrači Pekare Zlatno zrno da stignu do poravnanja u 17. minutu. Stefan Jokić je pogodio i donio poravnanje svojoj ekipi u ovom finalu, ali je nepunu minutu kasnije Srđan Vitković izuzetno lijepim golom vratio prednost Caffe Veroni.

U nastavak nešto bolje ulaze igrači Verone, a Saša Radovanović u 25. minutu pogađa prečku nakon šuta glavom. Nije bilo u drugom poluvremenu mnogo zrelih prilika. Uglavnom su to bili šutevi sa distance, a onda u samom finišu meča Košarac propušta sjajnu šansu. Divčić mu je odlično odbranio taj šut, a to je ujedno bila i posljednja prilika na meču, pa je Caffe Verona uspjela da stigne do pehara namijenjenog pobjedniku Memorijalnog turnira ''Boško Vujadin'' u Kasindolu.

U utakmici za treće mjesto sastali su se Kompex i Tenerife. Na kraju, pehar za treće mjesto pripalo je ekipi Tenerifa, koja je u zanimljivom meču, punom preokreta, slavio pobjedu sa 4:3.

FINALE:

CAFFE VERONA – PEKARA ZLATNO ZRNO  2:1 (2:1)
Stadion u Kasindolu
Gledalaca: 700
Sudije: Nemanja Vujadin i Marko Domazet
Strijelci: 1:0 Vitković 8, 1:1 Jokić 17, 2:1 Vitković 18
Žuti kartoni: S.Radovanović (Verona)

Caffe Verona: Divčić, Vitković, Koprivica, Ćeha, S.Radovanović, I.Radovanović, Kuljanin

Pekara Zlatno zrno: Šiljegović, Minić, Ikonić, Purković, Simović, Košarac, Jokić, Kenjić

ZA TREĆE MJESTO:

TENERIFE – KOMPEX  4:3 (2:2)
Gledalaca: 300
Strijelci: 1:0 Vasić 1, 1:1 Popovac 8, 1:2 Kuljanin 11, 2:2 Elez 14, 2:3 Popovac 25, 3:3 Babić 36, 4:3 Elez 38
Žuti kartoni: Kuljanin (Kompex)

Tenerife: Vasić, Miljanović, Skoko, Elez, Laketa, Jetvtić, Kalajdžić, Babić

Kompex: Golić, Babić, Kuljanin, Taušan, Popovac