Nula u Zvorniku, Kozara promašila penal

U Zvorniku je odigrana utakmica 12. kola m:tel I lige Republike Srpske FK Drina (Zvornik) – FK Kozara (Gradiška) koja je završena bez pobjednika rezultatom 0-0.

U prvom poluvremenu treba izdvojiti odličnu odbranu Kačavende koji paradom brani udarac Ćuluma u 21. minuti.

U 50. minuti srušem je Rastoka, a sudija Panić pokazuje na jedanaest metara. Šutira Popović, ali golman Drine Marković brani njegov udarac. Do kraja utakmice rezultat se ne mijenja i Kozara iz Zvornika nosi bod.

Sljedeće subote 28. 10. 2023. godine igraju se utakmice 13. kola m:tel I lige Republike Srpske. Fudbaleri Kozare će na Gradskom stadionu Velimir Sombolac u Gradišci ugostiti Leotar iz Trebinja. Utakmica počinje u 14 časova.

FK Drina (Zvornik):  Marković I., Marić A., Jokić M., Alić N. (od 61. min. Delić V.), Ilić A., Tadić M. (od 84. min. Gavrić Veljko.), Bogdanović B., Jezdić A., Mićić N. )od 61. min. Radić A.), Janjić S., Ćulum D., trener: Lazarević M., klupa: Gajić N., Hadžiavdić H., Pantić N., Gavrić Vasilije., Riđošić L.

FK Kozara (Gradiška): Kačavenda L., Sarajlić I., Bubić Ž., Hong J., Tešić P., Jandrić S., Delić A. (od 46. min. Rastoka M.), Takahashi K. (od 61. min. Bogučanin D.), Angeleski N. (od 57. min. Petković V.), Sadiković A., Popović A. (od 66. min. Asentić L.), trener Medović A., klupa: Glišić P., Ilić D.

Leotar 2 : 0 Sloboda
Drina 2 : 0 Laktaši
Borac 3 : 1 BSK
Kozara 2 : 2 Famos
Modriča 2 : 0 Omarska
Slavija 4 : 1 Sutjeska