Mičić najbolji u Loznici

Loznica - Drina

Danas su Loznici na pomoćnom terenu svoju treću pripremnu utakmicu odigrali fudbaleri zvorničke Drine, a protivnik je bila domaća Loznica. Rezultat je na kraju meča  bio 1-1.

Loznica je bolje otvorila utakmicu i povela 1-0 što je bio i  rezultat prvog poluvremena. U drugom poluvremenu trener Drine Mile Lazarević izvršio je nekoliko izmjena ionda kreće ofanziva Drine.

Samo 10 minuta  bilo je dovoljno mladom Nikoli Mičiću da pokaže   sav svoj talenat. Prvo mu je golman Loznice  krajnjim naporom odbrani šut, da bi samo nakon 5 minuta Mičić odlično asistirao Hamzi Hadžiavdiću za poravnanje.

Drina je imala još nekoliko  šansi. Nisu uspijeli da zatresu gol domaćina,a li treba reći da je danas najbolji pojedinac u redovima Drine bio mladi Nikola Mičić. Sigurno je to igrač koji bi mogao obilježiti Drinin drugi dio šampionata.

Prije nekoliko dana na Izvornoj skupštini Jelenko Vasić je dobio povjerenje delgata i izabran je predsjednika kluba,  potpredsednik  je advokat Jovan Gotovac, a u narednim danima Drina bi trebala dobiti i sportskog direktora.

Leotar 2 : 0 Sloboda
Drina 2 : 0 Laktaši
Borac 3 : 1 BSK
Kozara 2 : 2 Famos
Modriča 2 : 0 Omarska
Slavija 4 : 1 Sutjeska
Rudar Prijedor 4 : 2 Željezničar
Romanija 2 : 1 Radnik