Ljubuški slavio u Stocu

Ljubuški

Ovo kolo u Drugoj ligi FBiH su u Jablanici otvorili  domaća FK Turbina i NK Neum, koji je golom Marina Matića u 73. minuti doveo goste u rezultatsku prednost, 0:1, ali su fudbaleri Turbine golovima Đelme u 82. minuti i Adisa Puce u 86. minuti, zabilježi pobjedu 2:1.

U Buturović Polju FK Klis je ugostio sastav NK Višići koji je golom Akrapovića u 59. minuti donio pobjedu sastavu NK Višića.

Već u 2. minuti u Čapljini Pažin je doveo Čapljince u prednost u domaćem duelu sa gornjovakufskom Slogom, , da bi Cvitanović u 40. minuti povećao na 2:0,  u 86. i 89. minuti za NK Slogu golove su dali Zukanović i Glavaš

U Livnu NK Troglav 1918 je ugostio NK Međugorje koje je u 10. minuti preko Bandića steklo prednost, 0:1, isti igrač je u 73. minuti povećao na 0:2,

U Čitluku NK Brotnjo je ugostio NK Ramu, Ereiz i Ćorić su postigli golove za domaćina.

U Grudama istoimeni sastav je bio domaćin NK Kruševu.

U Stocu domaći NK Stolac je ugostio NK Ljubuški koji je golom Čuljka u 20 minuti pogodio za 0:1,a Medić u 35. za 0:2.

Grude : Turbina
Klis : Brotnjo
Čapljina : Kamešnica