Slobodi bod na gostovaju kod Gradine

U Prvoj ligi FBiH u Hadžićima FK Radnik je bio domaćin NK Bratstvu koje je već u osmoj minuti  steklo prednost preko Poturalića, 0:1, što je na i kraju bio i konačan rezultat.

Gradačačka NK Zvijezda je stekla prednost nakon što je Igrač gostiju Purač u desetoj minuti pogodio sopstvenu mrežu, 1:0, Antić je u 50. minuti povećao na 2:0, a Mujčić u 76. postigao treći gol za Zvijezdu, da bi isti igrač u 79. minuti postigao autogol, za konačnih 3:1.

U Banovićima FK Budućnost je golom Trumića, u desetoj minuti stekla prednost protiv NK Jedinstva iz Bihaća, 1:0, a, Dupanović je u 84. minuti postavio konačnih 1:1.

U Doboju kod Kaknja FK Mladost je ugostila NK Tomislava koji je golovima Lelija i Šiška slavio sa 0:2, NK Stupčanica je visoko porazila kao domaćin NK TOŠK 4:0, Mehanović i Mujarić su postigli po dva gola.

FK Goražde je na svom terenu ugostio NK Čelik, slavili su domaći 2:0, u Srebreniku OFK Gradina je bila domaći lideru na tabeli ekipi FK Slobode, susret je završen miroljubivo 1:1, pogađali su za domaće, Hasić, za goste Komazec, u Gornjem Rahiću, FK Gornji Rahić i FK Rudar su odigrali 0:0.