Gorica „fenjerašu“ Progresu strpala „pola tuceta“

U posljednjoj utakmici 23. kola Druge lige Republike Srpske, grupa zapad Gorica je u Šipovu sa ubjedljivih 6:1 pobijedila „fenjeraša“ Progres iz Kneževa.

Domaćin je gostima strpao „pola tuceta“ lopti u mrežu, a strijelci su bili Luka Jakešević u 11. minutu iz penala, Branko Peno u 42, Pero Pastir u 44, Stanko Malinović u 47. u 57. i Nikola Prole u 66. minutu, dok je počasni pogodak za Progres djelo Miljana Budića u 30. minutu.

Gorica – Progres    6:1 (3:0)

Stadion: Gorice u Šipovu. Gledalaca: 220. Sudija: Milan Garić (Prijedor). Strijelci: 1:0 Jakešević (11 - penal), 1:1 M. Budić (30), 2:1 Peno (42), 3:1 Pastir (44), 4:1 Malinović (47), 5:1 Malinović (57), 6:1 Prole (66). Žuti kartoni: Mirjanić, Svjetlanović, Halaba (Progres).

GORICA: Ilić, Peno (od 46. Prole), Gračanin, Mitrić, Sakan (od 60. Mešić), Sivonjić (od 46. Jakšić), Pastir (od 60. Šobić), Malinović (od 67. Rakita), Jakešević, Jovičić, Vučković.

PROGRES: Mirjanić, Halaba, Kahrić, Vasiljević, M. Budić, P. Budić (od 67. Glamočić), Marić (od 67. S. Đukarić), Svjetlanović (od 72. Veleušić), Aleksić, Ž. Đukarić, Đuranović.

Polet 1926 1 : 0 Čelinac
Dubrave 0 : 1 Sloga (T)
Sloga (S) 3 : 1 Naprijed
Borac 12 : 1 Progres
FSA 2 : 1 Crni vrh
Sloboda 4 : 0 Jedinstvo