1 : 1

Krupa iŔčupala bod kod kuće

21.10.2017 JagoÅ” JagoÅ”

Krupa i Radnik su u okviru 12. kola Premijer lige BiH podijelili bodove i odigrali nerijeÅ”eno 1:1. Radnik je bio na korak do pobjede, s obzirom da je imao vodstvo sve do same zavrÅ”nice meča kada je Krupa uspijela poravnati i izvući bod.Ā

NeÅ”to sporiji početak utakmice promijenila je velika prilika za Krupu u 12. minuti kada je Milanović izaÅ”ao sam pred Lučića, ali ga nije uspio savladati.Ā

Krupa je nastavila imati terensku inicijativu, ali bez ozbiljnijih prilika, da bi se Radnik sredinom prvog poluvremena razigrao i doÅ”ao do svije dobre Å”anse, no bez promjene rezultata.Ā

U nastavku prvog poluvremena Krupa je nastavila sa agilnom i dosta boljom igrom, ali im to nije donijelo pozitivan rezultat, pa su obje ekipe na pauzu otiÅ”le bez postignutog gola.Ā

I drugo poluvrijeme Krupa je otvorila dobrom prilikom u kojoj se naÅ”ao Barić, ali je nije iskoristio, da bi samo pet minuta kasnije Radnik doÅ”ao u prednost golom Jankovića.Ā

Gosti iz Bijeljine su se nakon postignutog gola povukli nazad i fokusirali na čuvanje stečene prednosti, Å”to im je polazilo za rukom, jer Krupa nije uspjela stvoriti dovoljan broj prilika koje bi jojĀ  omogućile eventualno poravnanje.Ā

Ipak, u 85. minuti Krupljani uspijevaju probiti bedem gostujućih fudbalera, doći do izjednačenja i tako postaviti konačan rezultat ovog meča.Ā Ā