5 : 0

Pet komada Bijeljincima

18.09.2017 Administrator DC

Ā  Kadeti Sarajeva bez većih problema su slavili protiv Radnika rezultatom 5:0.

Bordo tim je poveo već u 11. minuti pogotkom Gasala. Na 2:0 je povisio Å arić golom iz 26. minute, a samo tri minute kasnije u strijelce se upisao i JaÅ”arević. Rezultat na poluvremenu je glasio 3:0.

Sabljica je postigao pogodak za 4:0 u 55. minuti, a konačnih 5:0 postavio je rezervista Šuvalija u 72. minuti. Sarajevo se učvrstilo na prvoj poziciji sa sedmom pobjedom u devet kola, dok je Radnik na osmoj poziciji s 13 osvojenih bodova.

FK Sarajevo: Dizdarević, Nikolić, Gasal, Hasančić, JaÅ”arević, Islamović, Đokanović, Konjalić, Sabljica, ČičkuÅ”ić i Å arić.

FK Radnik: Simić, Jović, Nikić, Ristanović, Novak, Dujković, Vasiljević, Odzaklić, Cvijetić, Mitrović i Zupur.