3 : 1

Rogatičani konačno trijumfovali

30.10.2017 Slaviša Vukašinović

Fudbaleri Mladost su prekinuli crnu seriju od osam kola bez pobede i konačno stigli do trijumfa. Slavili su protiv Sloge Junajted.

Rogatičani su bili bolji tokom celog susreta, a do prvog pogotka su stigli u 35. minutu, nakon lepe akcije ,strelac je bio Nerić.

Prednost je udvostručena u 52. minutu kada je napadač Mladosti ,Mihajlović postigao lep pogodak, a najbolji strelac domaćeg tima Močević je povisio na 3:0 u 67. minutu.

Gosti su uspeli da ublaže poraz pogotkom Antunovića u 87. minutu.

II LIGA RS U FUDBALU-GRUPA ISTOK

MLADOST (R) - SLOGA JUNAJTED (B) 3:1 (1:0)

Stadion. SRC Rogatica.Gledalaca:100. Sudija: Rade Aćimović (Zvornik) . Strelci: Nerić u 35; Mihajlović u 52; Moče vić u 67.minutu (Mladost) , Antunović u 87.minutu (Sloga Junajted) .Žuti kartoni:B.Obradović, Đurović, D.Sokolović (Mladost) Jović,Tonković, Mitrović(Sloga Junajted)

Mladost (R): Jolović ,J.Rajak , M.Rajak ,B.Obradović (od 86.min.Ćućula), Đurović (od 75. min.Tadić) Močević ,D.So kmolović ,Tošović ,Mihajlovvić ,Rosić 7(od 86. min.Sorak) Nerić .

Sloga Junajted: Avramović, Erić ,Babunović (od 69.min.Tojić), Jović , Pavlović ,Ostojić  ,Veličković (od 57. min.Pe trović 5,5) Tonković , Antunović , Mitrović ,Stevanović .

Igrač utakmice:Đorđe Močević (Mladost)