Ā

Ā

Ā

Ā

Fudbaleri dobojske Sloge zabilježili su drugu uzastopnu pobjedu slavili su na svom terenu protiv Napretka iz Donjeg Šepka rezultatom 3:1. Sloga je bila bolja tokom cijelog meča i zasluženo je doŔla do nova tri boda.

Već u 4.minutu prelijepim golom Borislava Lukića iz slobodnog udarca sa nekih 20-ak metara Sloga dolazi u vođstvo. Do odlaska na odmor domaći su imali nekoliko poluprilika.

Kao Å”to su počeli prvo isto tako su otvorili i drugoĀ  poluvrijeme. Igrao se 51.minut kada je asistenciju Lazića prihvatio Jovo Lukić okrenuo se i iz srca Å”esnaesterca matirao Arnautovića za 2:0. Tekao je 63.minut kada je odlično Å”utirao Zoran Lazić i povećao prednost svog tima na 3:0. U 74.minutu gosti koriste nepažnju SaÅ”e Blagojevića u odbrani i preko kapitena Branka Jevtića smanjuju rezultat 3:1. Samo minut kasnije u odličnoj prilici naÅ”ao se Lazić ali njegov udarac izvrsno brani Nikola Arnautović.

SLOGA ā€“ NAPREDAK 3:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 B.Lukić u 4, 2:0 J.Lukić u 51, 3:0 Lazić u 63, 3:1 Jevtić u 74.minutu. Stadion: ''Luke''. Gledalaca: 100. Sudija: Danko Butulija (Trebinje). Pomoćnici: Ranko Vulić (Trebinje) i Jovo Karić (Trebinje). Delegat: Nikola Vezmar (GradiÅ”ka). Žuti kartoni: J.Lukić, Ristić, Lazić (Sloga), Marić, Sladoje (Napredak).

SLOGA: Matović, Janković (od 72.minuta S.Ilić), Miljić (od 65.Fočić), Lazić, J.Lukić, Gavrić, B.Lukić (od 86. Aličić), Blagojević, Pljevaljčić, Radovanović, Ristić. Trener: Vedran Sofić.

NAPREDAK: Arnautović, Pantić (od 27.minuta Stojanović), Petrović, Mijailović, Sladoje (od 70. Trifković), Mitrović, Jevtić, Zarić, Jovanović, Marić, Matić. Trener: Dragan Alimpić.

Igrač utakmice: Zoran Lazić (Sloga)