4/4
22 : 17

Zvezda ''skršila'' Zadrane

21.11.2017 Administrator DC

Košarkaši Crvene zvezde su se vratili na drugo mjesto ABA lige nakon pobjede nad Zadrom u gostima - 88:76.

"Crveno-bijeli" su imali mnogo problema u prvom poluvremenu, a onda su u trećoj četvrtini velikom serijom stigli i do prednosti od preko 20 poena razlike.

Aktuelnom šampionu je ovo sedmi trijumf, a ima i dva poraza - od Budućnost Volija u Beogradu i Cedevite u Zagrebu.

Crnogorski reprezentativac Milko Bjelica je bio najbolji u Zvezdi sa 20 poena (trojke 5-4), bivši član našeg nacionalnog tima Tejlor Ročesti je upisao 14, Džejms Feldin je upisao 13...

Preston Nouls je predvodio Zadar sa 17 koševa, ali nije mogao da izbegne šesti poraz u devet kola.

Budućnost je lider sa skorom 8-1,pišu podgoričke Vijesti.

Zadar - Crvena zvezda / FOTO: ABA-LIGA.COM AUTOR: A. H.