Real Madrid Madrid
2 : 1

Katalonci porazili Real

29.10.2017 Jagoš Jagoš

Fudbaleri Đirone pobedili su na svom terenu ekipu Real Madrida sa 2:1 u utakmici desetog kola španske Primere. Real je poveo u 12. minutu golom Iska, ali je katalonski klub u drugom poluvremenu uspeo da preokrene rezultat i upiše veliku pobedu.

Đirona je izjednačila u 54. minutu pogotkom Kristijana Stuanija, a samo četiri minuta kasnije mrežu "kraljevskog kluba" pogodio je i Portu.

Real je upisao drugi poraz u španskom šampionatu i treći je na tebeli sa 20 bodova, odnosno ima osam manje od Barselone, a četiri manje od Valensije. Đirona je sada na 11. mestu sa 12 osvojenih bodova.

Fudbaleri Đirone u narednom kolu gostuju Levanteu, dok Real dočekuje Las Palmas.

IZVOR:RTS, BETA