Izvidjac puno jaci..
pre 6 godina 1 · 0

Izviđač bolji od Dervente

30.03.2018 Slobodan Živanić

Derventski rukometaši u okviru 19. kola Premijer lige BiH poraženi na gostovanju u Ljubuškom od Izviđača rezultatom 30:20.

Domaći su od početka diktirali tempo utakmice, te tako nakon prvih 30. minuta igre imali su prednost od sedam pogodaka (15:8). U nastavku ‘skauti’ i dalje dikitraju tempo i na kraju slave sa veliki 30:20.

Prvo ime kod domaćih bio je Mandić sa 9 pogodaka, a pratili su ga Vukić i Čutura sa po četiri, dok je kod Dervenćana najbolji bio Šijaković sa svojih 6 pogodaka i po tri su dodali Stanković, Draganić i Ivanvoić.

Derventa u narednom kolu dočekuje Bosnu iz Visokog, dok Izviđač gostuje Borcu iz Banja Luke.

HRK Izviđač – RK Derventa 30:20 (15:8)