33 : 17

Bez problema sa Bosnom

06.05.2018 Administrator DC

RukometaŔi Borca savladali su sarajevsku Bosnu rezultatom 33:17 u utakmici 24. kola Premijer lige BiH. Izabranici Bojana Unčanina otpor Sarajlija slomili su u drugom poluvremenu, u kojem su primili samo 5 golova, a postigli čak 19, te od 14:12 nakon prvih 30 minuta stekli prednost od 16 golova na kraju meča.

Najefikasniji pojedinac u Borčevom taboru bio je Haris Buljina sa 8 golova, dok su po jedan manje postigli Marko Ćeranić i MiloÅ” Nježić.

U pretposljednjem kolu crveno-plavi će gostovati u Goraždu istoimenom domaćinu, dok će u posljednjoj rundi u dvorani Borik ukrstiti koplja sa ekipom Dervente, nakon čega se okreću finalnom turniru Kupa BiH, koji je zakazan za 25. i 26. maj.

(borac-sport, foto: borac-sport)