26 : 22

Nevesinci ne daju bodove

12.03.2018 Administrator DC

Ā U nastavku drugog dijela Prve lige Republike Srpske ekipa Hercegovine na domaćem terenu u renoviranoj dvorani ā€žNevesinjkaā€œ pobijedila je tim iz Prijedora rezultatom 26:22. RukometaÅ”i iz Prijedora pokazali su se kao neugodan gost i od samog početka utakmice krenuli su agresivno u meč. Nevesinjci su bili oslabljeni neigranjem Nemanje Buhe i tokom cijelog meča imali su prednost, a u 43 minutu čak 5 golova viÅ”e. Pred sam kraj utakmice gosti su pokuÅ”ali da odlučnije krenu i pokuÅ”aju da iznenade postavu Hercegovine, ali nisu imali rjeÅ”enje za disciplinovanu igru domaćina. Mora se naglasiti da je renovirana dvorana ā€žNevesinjkaā€œ bila prepuna i da je domaćin imao neizmjernu podrÅ”ku navijača. Hercegovina je tako u drugi dio prvenstva krenula pobjedom na domaćem terenu, a u sledećem kolu ide ekipi Teslića, timu na začelju tabele.

PiÅ”e:Miljan SpremoĀ