1 : 1

Remi Lokomotive i Iskre

21.04.2018 Administrator DC

Ā Lokomotiva i Iskra podijelili bodove U derbi susretu 2. kola lige za prvaka u Brčkom su odmjerili snage domaća Lokomotiva i Iskra iz Bugojna. Nakon 90. minuta rezultat je glasio 1:1, prvo je Esmeralda Mujkić dovela u vodstvo Lokomotivu, da bi do kraja meča izjednačila Mevlida Forić. Iako su Lokosice većinu meča bile bolji protivnik, promaÅ”ile nekoliko stopostotnih prilika, dok su Bugojanke čekale svoju Å”ansu iz kontranapada i Å”to su su na kraju uspijele i iskoristiti. Tako Lokomotiva joÅ” uvijek nije upisala pobjedu u nastavku sezone, dok su Bugojanke ostale na trećem mjestu.

ŽFK Lokomotiva Brčko 1:1 ŽNK Iskra Bugojno

Stadion: Lokomotiva Gledalaca: 100 Glavni sudija: Račić Tanja (Banja Lukea) Žuti kartoni: Lokomotiva (Vujadin), Iskra (Goretić, Lukić, Behrem)

Lokomotiva: Corbadzić, Ilić, Trujić, Trbulin, Zukić, KeÅ”etović (od 90. RosuljaÅ”), Vujadin, Fačić (od 46. Muslić), Damjanović, Mujkić, Å kahić.

Iskra: Kundić, Hadzo, Grebner, Behrem, Lukić, Goretić, BaÅ”ić, Forić, MeÅ”ić, Haričić i Koluh.