1 : 3

Vratio se Antonio /video/

30.04.2019 Ljubomir Ljubomir

Antonio Bandić

Fudbaleri Čapljine u 24. kolu Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine pobijedili sastav Goražda rezultatom 4:3 i to zahvaljujući nevjerovatnom preokretu

Domaći su gubili 3:1 do 85. minute susreta kada je na scenu stupio glavni arbitar Antoni Bandić koji je skandaloznim odlukama dopustio domaćima da dođu do pobjede.

Prvo je dosudio slobodni udarac u 85. minuti, a onda i dva jedanaesterca u 87. i 94. minuti susreta, a ne zna se koja je odluka komičnija od koje.

Inače, Bandiću nije prvi put da direktno utječe na rezultat utakmice budući da je u pretposljednjem kolu sezone 2016/2017 poklonio skandalozan jedanaesterac Zrinjskom protiv Radnika u Bijeljini.

Plemići su na kraju osvojili titulu ispred Željezničara, a Bandić je bio suspendovan nakon čega se vratio, ali u Prvu ligu Federacije BiH.