ZavrÅ”eno 1:0.Ā 350 ulaznica prodato za liječenje Vlade Borkovića.
Crveni karton
Isključen Jevtić.
81'
Å ut na gol
Avramović brani ispred Stjepanovića u peterca stopostotnu Å”ansu nakon ubačaja Bunića, sljedeći minut Å akić pored gola
66'
Izmena
Lolić - Petković V. izmjena Kozara
62'
Å ut na gol
Golman Podrinja interveniÅ”e ispred Novakovića nakon ubačaja sa lijeva Petrovića
52'
Å ut na gol
Odlično proigravanja Jandrića za Šakića, ali ovaj komplikuje i odbrana oduzima loptu
51'
Å ut na gol
. Lolić izvodi slobodni, kombinacija za Novakovića, ovaj sa osam metara preko gola
47'
Sami kraj poluvremena Bunić centrira sa desne strane, GliÅ”ić postiže glavom gol za vođstvo Kozare od 1-0.
42'
Å ut na gol
Kremenović sam pred golmana, Å”utIRA i pogađa prečku, ostaje 0:0.
41'
Å ut na gol
Dobra akcija Podrinja, ali napadači ne stižu glavom zahvatiti ubačaj s desne strane.
31'
Å ut na gol
PokuÅ”aj proigravanja Lolića nakon slobodnog udarca izblokiran
26'
Å ut na gol
Å akić nakon dobre asistencije Lolića Å”utira slabo pored gola
25'
Å ut na gol
Petrović dobro centrira sa lijeva, odbrana izbija u korner. Nakon dva uzastopna kornera, Å akić sa osamnaest metara preko golaā€‹
17'
Å ut na gol
Prvi pokuŔaj kontra napada Podrinja u desetom minutu, ali bez opasnosti po gol Kozare
10'
Å ut na gol
GliÅ”ić preko gola sa dvadeset metara, ovaj put iz igre.
8'
Penal
Penal za Kozaru. Glićić Ā Å”utira preko gola,ostaje 0:0.
6'
U GradiÅ”ci je počela utakmica 2. kola I lige Republike Srpske FK Kozara ā€“ Podrinje (Janja)
5'
Kozara: Ilić, paÅ”tar, O. Petrović, Å akić, Lolić, Kremenović, GliÅ”ić, Jandrić, Bunić, Stjepanović, Kondić. Na klupi: Dončić, Komljenović, Ninković, Gvozden, Novaković, Petković. Trener: Vule Trivunović.
Podrinje:Avramović, Zariić, Guzoijan, Jevtić, DoÅ”lo, Đokić, Vujić, Hadžić, Arnautović, Janjić, KarjaÅ”ević. Na klupi: Ćurčić, Zekić, Rakić, Mitrović, Čelahmetović, Musić, Lupi. Trener: Senad Hadžić.
Kremenović sam pred golmanom,sruÅ”en,ali samo korner.

GliÅ”ić sruÅ”io Podrinje

18.08.2018 Administrator DC

U utakmici 2. kola I lige Republike Srpske odigranoj danas na Gradskom stadionu u GradiŔci pred oko tri stotine gledalaca Kozara je savladala Podrinje sa 1-0.

Od prve minute krenuli su igrači Kozare prema golu gostiju i uz mnogo guranja odbrana Podrinja ispred Kremenovića Å”alje loptu u korner. Samo malo kasnije, slična situacija sa druge strane Å”esnaesterca, stuÅ”tio se prema golu Podrinja GliÅ”ić, ali biva sruÅ”en i sudija Drinić u 3. minuti pokazuje na bijelu tačku. Penal izvodi GliÅ”ić, ali Å”alje loptu visoko preko gola. Nije promaÅ”en jedanaesterac poremetio previÅ”e igru Kozare, u 8. minuti ponovo prijeti GliÅ”ić. Uspijevaju gosti malo da se oslobode pritiska, ali redaju se napadi Kozare. PokuÅ”ava Å akić, a dobar pokuÅ”aj Lolića u 30. minuti blokira gostujuća odbrana. Uzvraćaju i gosti iz kontranapada, ali dobro ubačenu loptu s desna Vujić ne stiže zahvatiti. U 41. minuti Kremenović izlazi sam pred golmana Avramovića, Å”utira, ali prečka zaustavlja njegov jak udarac. I kad se činilo da će se na poluvrijeme bez promjene rezultata Bunić odlično prolazi po desnoj strani i centrira, na loptu glavom naleće GliÅ”ić i Å”alje u mrežu gostiju za vođstvo Kozare od 1-0.

Čim je počelo drugo poluvrijeme Lolić odlično pronalazi Novakovića, ali ovaj je neprecizan. U 51. minuti Jandrić odlično proigrava Å akića, ali ovaj pravi potez viÅ”ka i odbrana Podrinja interveniÅ”e. Igraju fudbaleri Kozare ofanzivno, dok gosti ne uspijevaju da organizuju niti jedan kvalitetan kontranapad. U 66. minuti Stjepanović je sam pred Avramovićem, ali ovaj čudesno brani svoj gol. Redaju se akcije Kozare, ali bez promjene rezultata. U 84. minuti Podrinje ostaje sa igračem manje kada sudija Drinić pokazuje crveni karton Jevtiću. Fudbaleri Kozare rutinski privode kraju utakmicu i bilježe novu pobjedu, a priliku da se upiÅ”e u strelce u posljednnjoj minuti meča Novakoviću joÅ” jednom fantastičnom intervencijom na gol liniji kvari mladi golman Podrinja Avramović.

Sav prihod od danas prodanih ulaznica, njih 350 ili 1 400 KM ići će za liječenje Borković Vladimira. Uprava FK Kozara zahvaljuje svima na učeŔću u akciji za pomoć naÅ”em sugrađaninu i želi mu da uspije u svojoj borbi sa teÅ”kom bolesti.

Sljedeće subote, 25. augusta 2018. godine na rasporedu je 3. kolo I lige Republike Srpske. Kozara putuje u Prijedor gdje će se sastati sa Rudarom. Utakmica počinje u 17.30 h.

FK Kozara:Ā Ilić M., PaÅ”tar M., Petrović O., Å akić M., Lolić D. (od 61. min. Petković V.), Kremenović V. (od 46. min. Novaković M.) , GliÅ”ić D., Jandrić S., Bunić N., Stjepanović N., Kondić A., trener : Trivunović V., nisu igrali: Dončić D., Komljenović D., Mirjanić A., Ninković U., Gvozden S.

Podrinje (Janja):Ā Avramović M., Zarić J., Guzijan B., Jevtić M., DoÅ”lo D.(od 74. min. Rakić S.) , Đokić A. (od 68. min. Lupić R.) Vujić F., Hadžić A., Arnautović M.(od 56. min. Zekić V.), Janjić S. KarjaÅ”ević H., trener: Hadžić S., nisu igrali: Ćurčić S., Mitrović M., Ćelahmetović A., Musić H.