0 : 0
Utakmica zavrŔena
ZavrŔeno.
90'
Gradski stadion Sudija: Slavoljub Gogić (Istočno SArajevo) Rudar: Hamzabegović, Lezić, Lajić, Živanić, Mujagić, Gavranović, Pekija, Crnomarković, Rosić, Sajak, Davidović Trener: NEdžad Žerić Na klupi su: Petrović, Kovačević, Marmat, Mrkić, Mikić, Kukavica, Dragić
Kozara: Ilić, PaÅ”tar, Petrović, Å akić, Lolić, Radoja, GLiÅ”ić, Jandrić, Bunić, Stjepanović, Kondić Trener: Vule Trivunović Na klupi su: Dončić, Komljenović, Raspudić, Kremenović, Mirjanić, NOvaković, Petković

Kozari bod u Prijedoru

25.08.2018 FK Kozara / Foto:Goran Radimirović Riro

Ā

U utakmici 3. kola I lige Republike Srpske odigranoj danas pred oko 200 gledalaca na Gradskom stadionu u Prijedoru domaći Rudar i Kozara podijelili su bodove odigravÅ”i nerijeÅ”eno 0-0.

Ā Prvu Å”ansu na utakmici pravi Kozara Ā u 4. minuti kada Bunić ubacuje s desna, ali Lolić komplikuje. Rudar pokuÅ”ava iz slobodnog udarca u 13. minuti, ali bezuspjeÅ”no. U 25. minuti Bunić odlično upoÅ”ljava GliÅ”ića, koji iz dva puta ne uspjeva savladati golmana Hamzabegovića. I jedni i drugi igraju poprilično čvrsto, pa se na poluvrijeme odlazi bez promjene rezultata.

Ā Odmah u 46. minuti nakon kornera pokuÅ”ava glavom GliÅ”ić. U 52. minuti prijeti i Rudar preko Živanića koji Å”utira pored gola. Uzvraća Kozara preko Petrovića. PokuÅ”avaju GliÅ”ić i Kremenović nakon odličnih prodora Bunića, ali mreže ostaju netaknute.

Ā Sljedeće subote, u okviru 4. kola I lige Republike Srpske Kozara će na Gradskom stadionu u GradiÅ”ci ugostiti ekipu Alfa Modriča. Utakmica počlnje u 17 časova.

Rudar Prijedor - Kozara 0:0

Rudar (Prijedor):Ā Hamzabegović M., Lajić P. (od 52. min. Marmat D.), Živanić B., Mujagić M. (od 74. min. Kovačević M.), Gavranović S., Pekija N., Crnomarković N.Ā  (od 58. min. Kukavica E.), Lezić H., Rosić Đ., Sajak M., Davidović O., trener: Žerić N., nisu igrali: Petrović N., Mrkić N., Mikić S., Dragić A.

Ā FK Kozara:Ā Ilić M., PaÅ”tar M., Petrović O., Å akić M., Lolić D. (od 68. min. Petković V.), Ā Radoja S., GliÅ”ić D. (od 79. min. Raspudić B.), Jandrić S., Bunić N., Stjepanović N. (od 46. min. Kremenović V.), Kondić A., trener : Trivunović V., nisu igrali: Dončić D., Komljenović D., Mirjanić A., Novaković M.