1 : 0
Utakmica zavrŔena
ZavrÅ”eno. Tim Vulerta Trivunovića zabilježio trijumf od 2:0.
90+4'
Golom Šakića tim Kozare je na svom terenu poveo protiv Slobode iz Mrkonjoić grada sa 2:0.
53. minut '
Å ut na gol
Fudbaleri Sloboda izaÅ”li su sam pred Ilića, ovaj izbacuje loptu u korner.
38. minut'
Å ut na gol
Minut kasnije Petković glavom preko gola nakon kornera.
37.minut '
. Odličan prodor Petrovića koji predaje loptu GliÅ”iću, ovaj vara čuvara i sa petnaest metara sa lijeve strane ivice Å”esnaesterca Å”utira u kontra raÅ”lje gola slobode za 1-0
36. minut '
Korner
Dva kornera za redom za Slobodu, pa pokuŔaj 16 meetara, ali neprecizno, daleko od gola.
19. minut '
Å ut na gol
Ponovo Radoja iz slobodnjaka pored stative, sa otprilike dvadeset metara, nakon Å”to je sruÅ”en GliÅ”ić.
14. minut '
Å ut na gol
Uzvraća sloboda preko Savanovića iz slobodnog, sada Ilić izbacuje u korner.
3. minut '
Å ut na gol
Radoja iz slobodnog udarca Ŕutira pored stative.
2.minut '
ZavrÅ”eno je prvo poluvrijeme utakmice 6. kola I lige Republike Srpske FK Kozara (GradiÅ”ka) ā€“ Sloboda (Mrkonjić Grad). Nakon prvih četrdeset i pet minuta igre, rezultat 1-0, strelac GliÅ”ić Dejan
KOZARA - SLOBODA MG Sudija: Vojislav Vuković (Brčko) Pomoćnici: Davor MAksimović i Milan Todorović (oba Doboj) Četvrti sudija: Mladen Mirić (Bijeljina) Delegat: Mlađan Vidačković (Banja Luka) Kontrolor suđenja: DuÅ”ko JoÅ”kić (Prijedor)
Ilić, Petrović, Å akić, Radoja, Kremenović, GliÅ”ić, Jandrić, Bunić, Stjepanović, Kondić, PaÅ”tar. Na klupi: Dončić, Komljenović, Raspudić, Lolić, Novaković, Petković, Ninković. Trener: Vule Trivunović.
Modić, Adn.Ljutić, Lazendić, Peno, Savanović, Gračanin, Vidović, Vučković, Adm. Ljutić, Sladojević, Malinović. Na klupi: Kesić, PeriÅ”ić, Å amara, Crnomarković, Srndović, Mitrić. Trener: Željko VranjeÅ”.