2 : 3

Uhapšeni Hajduci

21.08.2018 Nenad Vasić

Fudbaleri Vučijaka trujumfalno su prošli kroz Batkušu, jedina su ekipa koja je u posljednjih nekoliko sezona uspjela da odnese sva tri boda iz Batkuše. Ovog puta slavili su 3:2.

Već u ranoj fazi meča u sedmom minutu domaći dolaze u vođstvo golom Nenada Lazića. Vukovi su izjednačili u 19.minutu a strijelac je bio Marko Stanišić iz slobodnog udarca. U 60.minutu domaći ponovo dolaze u vođstvo preko Markovića. Igrao se 76.minut kada je brzonogi Srđan Vuković koji je od svog ulaska u drugom poluvremenu domaćim zadavao dosta problema, donjeo je svom timu izjednačenje na 2:2. A onda u finišu u 87.minutu Miloš Živković je prevario svog čuvara, zaobišao i golmana i loptu poslao u praznu mrežu za 2:3 i veliko slavlje gostiju.

HAJDUK – VUČIJAK 2:3 (1:1)

Strijelci: 1:0 Lazić u 7, 1:1 Stanišić u 19, 2:1 Marković u 60, 2:2 Vuković u 76, 2:3 Miloš Živković u 87.minutu. Stadion: Hajduka. Gledalaca: 70. Sudija: Slobodan Ristić (Modriča). Pomoćnici: Bojan Veselinović i Ljubiša Lukić (Modriča). Delegat: Nedo Janković (Modriča). Žuti kartoni: Mitrović, Božanović (Hajduk), Užar, Miloš Živković (Vučijak).

HAJDUK: Popović, M.Simić, Mitrović, Petrović, Marković (od 72.minuta Stanojević), Pejić, Paležnica, Božić, Božanović, S.Simić, Lazić.

VUČIJAK: Dejanović, Gavrić, Stanišić, Ristić, D.Starčević, Gajić, Mladen Živković, Užar (od 54.minuta Bogdanović), Miloš Živković, Mitrović, Tripić (od 46. Vuković).

Igrač utakmice: Miloš Živković (Vučijak)