Sam finiš meča. Domaćin postiće gol, strelac Miljan Bajić.
Ekipa iz Teslića je povela u Laktašima.
Na kraju miroljubivo 1:1.

Laktaši i Proleter podijelili bodove

28.10.2018 Zoran Aničić

Baš kao što se u najavi utakmice i očekivalo Laktaši i Proleter odigrali su zanimljivu fudbalsku predstavu u okviru 12. kola Druge lige RS, koja je završena podjelom bodova 1:1.

Mreže kraj "čipsare" mirovale su do 43. minuta kada su gosti pogotkom Markovića  poveli 1:0. U nastavku otvorena utakmica, u kojoj su domaći pokušavali doći do izjednačenja. I kada se očekivalo da će Proleter u Teslić odnijeti pun plijen, Miljan Bajić duboko u sudijskoj nadoknadi uspio je zatresti mrežu gostiju za konačnih 1:1.

U narednom kolu i jedne i druge očekuju teške utakmice. Laktaši će gostovati u Srpcu, dok će Proleter ugostiti Karanovac.