1 : 2
0 : 0

Jedinstvo nejako za Leotar

15.10.2018 Trebinjelive

U 10. kolu Druge lige Republike Srpske - grupa istok, FK "Leotar" je kao gost slavio u Brodcu protiv FK "Jedinstva" 1:2 (0:0). Ovo je četvrta pobjeda Trebinjaca zaredom u prvenstvu.

Nakon prvih 45 minuta tokom kojih nisu viđeni golovi, u drugom poluvremenu gledaoci su mogli da vide tri pogotka. Strijelci za Leotar su bili Zečević u 66. i Perović u 90. minutu.

Igrači trenera Rajka Mičete pogodili su i tri prečke i stativu.

Nakon utakmice, Milorad Cimirot je rekao da je ovo bio veoma težak meč.

"Domaćin je pokazao zašto se nalazi u vrhu tabele, a mi smo opet imali problema sa realizacijom. Bitno je da smo pobijedili i nastavili sa pobjedama", kazao je Cimirot.

Za igrače Leotara nema predaha jer već u srijedu gostuju u Nevesinju gdje ih dočekuje FK "Velež" u zaostaloj utakmici osmog kola.

FK "Jedinstvo": Gavrić, Simić, Demonjić (od 9. minuta Cvijanović), Tojić, Spasojević, Jovanović, Ristić, D. Mitrović, Kalajdzić, N. Mitrović, Maksić.

FK "Leotar": Perišić, Biberdžić, Cimirot, Vučić, Janjić, Ramić, Zečević, Medan, Perović, Begenišić, Komlen.