Watford Watford
3 : 0

PL: Čelsi siguran, Junajted bez LŠ

05.05.2019 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Čelsija savladali su Vtford sa 3-0 u pretposlednjem kolu Premijer lige.

Votford je bolje otvorio susret. Međutim, nisu iskoristili Å”anse. Kasnije je prilike imao i Čelsi ali je na poluvremenu bilo 0-0. Čelsi je sa dva brza gola na startu drugog poluvremena rijeÅ”io pitanje pibjednika. Strijelci su bili Iguain i Luiz nakon kornera. Kasnije je Iguain joÅ” jednom golom potvrdio pobjedu svog tima.

Sa druge strane, Mančester Junajted remizirao je sa Hadersfildom u gostia. Junajted je poveo preko Mektominija ali su domaći preko Mbenze doÅ”li do izjednačenja.

Čelsi je pobjedom doÅ”ao do trećeg mjesta dok je Junajted ostao bez Å”ansi da se plasira u Ligu Å ampiona.