2 : 0
Prijedor. Gradski stadion. Sudija: SlaviÅ”a Mazić (Vlasenica).
Mirza Hamzabegović, Nemanja Matović, Đoko Milović, Novica Petrović, Nemanja Pekija, Miahjlo Savanović, Milan Å ikanjić, Dino Kalesić, Ognjen Petrović, Predrag Zekanović, SlaviÅ”a Maksimović. Na klupi: Nemanja Petrović, Ognjen Jaćimović, Andrej Pavlović, Mario Sajak, Nemanja Marić, Dragan Arežina, Sergej Dojčinović. Trener: Igor Janković.
Dejan Plisnić, DuÅ”an Marić, Miodrag Rudan, Dragan Jolović, Boris Aljetić, Slađan Stupar, LjubiÅ”a Reljić, MiloÅ” Perović, Dejan Zarić, Dejan Ćorić, Nenad RaÅ”ević. Na klupi: Luka Grahovac, Stefan Milojević, SaÅ”a Đuriičić, Dejan Đekić, Damjan Antonić, Branislav Ćirić, Vedran Mićić. Trener: Danimir Milkanović.
Dino Kalesic 1:0 domaćina.Rezantan udarac iskosa po zemlji u desni ugao Plisnic nemoćan !
Pogodio je mrežu Tekstilca Kalesić.
Odbijena lopta u 16 -ercu natrčao i gurnuo u gol, golman opet bez ikakvih Ŕansi za obranu !
Krenuli smo sa drugim poluvremenom u Prijedoru uobičajeno par minuta pre ? ZaŔto niko ne zna
Novi pogodak ekipe domaćina. Strelac Šikanjić.