OFK Titograd
Iskra
Počela CFL: Šampion pobedom započeo odbranu titule, remi Petrovca i Podgorice!
03.08.2019 srbijasport.net

Utakmicama prvog kola počela je nova sezona Prve Telekom fudbalske lige Crne Gore.  Fudbaleri Sutjeske pobjedom su započeli odbranu titule u novoj sezoni Prve Telekom fudbalske lige Crne Gore.

Sastav iz Nikšića je na startu novog šampionata savladao OFK Titograd na Starom aerodromu sa minimalnih 1:0. Strijelac jedinog pogotka na meču bio je Branislav Janković i to sa bijele tačke u 26. minutu.

U meču koji je odigran pola sata ranije OFK Petrovac je odigrao 1:1 sa ekipom Podgorice na svm terenu. Petrovac je poveo golom Kopitovića u 21. minutu, a izjednačio je Čelebić u 33.

Ranije danas Iskra je kao gost savladala Grbalj sa 3:2, dok su Kom i Zeta odigrali 0:0. Golove za Iskru postigli su Malešević u 30, Obradović u 53, i Jovanović u 91. minutu, dok su strijelci za domaćina bili Đorđević u 83. i Zečević u 86

U ponedjeljak će se u Podgorici sastati Budućnost i Rudar.