Bosna
Kakanj 78
Jedinstvo
Radnik bolji od Tempa

Odbojkaši Tempa i Radnika odigrali su zaostalu utakmicu 2. kola Premijer lige. Gosti iz Bjeljine su bili bolji i slavili sa 0:3. Prvi i treći set lako je pripao igračima Vladimira Milićevića. Bilo je 17:25 i 12:25.

Velika borba viđena je u drugom setu. Igralo se na razliku da bi ga  Radnik dobio. Bilo je 27:29. Meč je ukupno trajao 69. minuta.

Tempo – Radnik 0:3 (17:25,27:29,12:25).

Ražljevo. Dvorana: Prva osnovna škola. Gledalaca: 27. Sudije: Davor Smolić, Ljiljana Jovanović.

Tempo: Nikolić, Pajić, Trifković, Niketić, Zeljić, Ivanović, Krstić, Zimonjić, Đurić, Kurtić. Treneri. Pero Stević i Mladen Stević.

Radnik: Vuković, Gušić, Đurić, Milićević, Savić, Koprivica, Janjičić, Drljić, Manojlović, Ćulibrk. Treneri: Ilija Tolj, Vladimir Milićević.