Ofsajd
Sloboda je dala gol, poništen je zbog ofsajda, igrači Slobode nasrnuli su na Bujana Vujanovića iz Gradiške, utisak je da ga je neko u gužvi udario od igrača gostiju. Glavni sudija vrši konsultacije sa delegatom.
90'
Ostalo
Službena lica otišla su u svlačionicu, igrači dva tima su na terenu. Reklo bi se da je meč prekinut , da je jedan igrač Slobode udario pomoćnog sudiju Bujana Vujanovića.
90'
Ostalo
Meč u Šamcu između Borca i Slobode prekinut je zbog fizičkog napada fudbalera iz Mrkonjić Grada na pomoćnog sudiju Bojana Vujanovića koji je prethodno poništio gol gostiju.
90'
Izmena - izlaz
87'
Izmena - ulaz
87'
85'
85'
Žuti karton
73'
72'
72'
Žuti karton
70'
Crveni karton
70'
69'
69'
69'
69'
67'
67'
Šut na gol
Kakav udarac Igora Susakovića sa 25 metara, lopta je iznad gornjeg desnog ugla preletela u gol-sut. Da je bio gol, bio bi remek delo prvotimca Šamčana.
48'
Ostalo
Nastavljena utakmica u Šamcu, Borac i Sloboda igraju prvoligaški fudbal ovog popodneva. Šteta što nema golova. Valjda će ih biti do kraja meča.
46'
Okončano je prvih 45 minuta.
45'
Žuti karton
30'
Postava
1.Đuro Kačavenda 2.Milan Nenad 4.Nikola Zec 7.Siniša Lazendić 14.Duško Mitrić 15.Vladan Gračanin 17.Ognjen Soldat 18.Pero Vučković 22.Ranko Babić 23.Emilko Janković 31.Igor Mirković 12.Filip Ratković 8.Stefan Savanović 9.Momčilo Amović 16.Siniša Đaković 21.Marko Nikić 44.Sandro Dedić
7'
Postava
1. Marijan Maslić 4. Jovan Vujanić 6.Joco Stokić 10. Siniša Pivašević 17. Ranko Galešić 19.Igor Susaković 20.Ozren Perić 22.Hajrudin Zurapović 23.Dušan Bijelić 24. Đorđe Milićević 77.Rajko Đurić 2.Tomislav Božić 8.Miloš Ilić 9.Duško Maslić 14.Boris Marinković 18.Petar Marčeta 21.Lazo Pavlović
3'
Protokol
Glavni sudija: Duško Puvača (Novi Grad) Delegat utakmice: Vitomir Misimović (Gradiška) Prvi pomoćni sudija: Bojan Vujanović (Gradiška) Drugi pomoćni sudija: Branislav Zvijerac(Gradiška): null