Zenit
Sloga
Odlična utakmica i treće poluvrijeme

OFK Crnjelovo

Fudbaleri OFK Crnjelova su rutinski na svom terenu  savladali ekipu Nacionala 5:1.  Utakmica je bila riješena već u prvom poluvremenu, kada je Džolić iz solo akcije stigao do mreže gostiju.

Odmah  nakon toga je Džolić imao  još jednu šansu, ali je nesebično asistirao Pavloviću koji je postigao  pogodak za  2:0 .

Pred kraj prvog dijela susreta Džolić je se opet nasao u šansi. Lako je on to realizovao i doveo svojim tim do plus tri. 3:0. Pred kraj  prvog djela Stojanović se dobro snalazi i jakim udarcem postiže četvrti gol za novajliju u ligi.

Peti pogodak postigao je Jovanović pred kraj susreta. Gosti u finišu koriste jednu greški tima Crnjelova i dolaze do počasnog pogotka.

Ovim trijumfom domaći su najavili da u odličnoj formi čekaju naredni vikend i derbi sa Zenitom. Ova dva tima se nalaze u ćelu tabele sa svih 12 bodova iz četiri susreta.

A da je danas bilo zanimljivo na meču OFK Crnjelovo – Nacional i da su se svi dobro istrošili pokazuje i fotografija trećeg poluvremena...treba nadoknaditi kalorije...