Aston Villa
Watford
Bamford srušio Barnli

Fudbaleri Lids Junajteda savladali su Barnli sa 1-0 u 15. kolu Premijer lige.

Lids je sjajno otvorio susret. Poup je u petoj minuti srušio Bamforda a napadač domaćih pogodio je iz jedanesterca za 1-0. U 18. minuti, suđen je sumnjiv faul Mija nad Melijeom a u nastavku akcije, Barnli je izjednačio ali gol je poništen radi pomenutog faula.

Lids je potom ponovo zaprijetio preko Harisona ali je lopta na putu ka golu pogodila Bamforda. U 33. minuti, Vud je propustio sjajnu šansu za domaće. Do kraja prvog poluvremena prijetili su domaći preko Rapfinje i Rodriga ali je ostalo 1-0.

U nastavku susreta, dosta sporiji tempo i dosta bolji Barnli. Lids se branio a gosti nisu imali ideje kako da probiju bedem domaćih. Iako su imali kontrolu meča u nastavku, gosti nisu stvorili neke šanse i najopasniji je bio pokušaj Barnsa u završnici susreta.

Lids je 11. sa 20 bodova dok je Barnli 16. sa sedam bodova manje.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Leeds United Burnley