Newcastle United
Aston Villa
Manchester City
Neočekivan kiks Liverpula, golijada u Londonu

Fudbaleri Liverpula napravili su kiks u 15. kolu Premijer lige. Oni su na svom terenu odigrali 1-1 sa Vest Bromom.

Liverpul je dobro otvorio susret. Pogotkom Sadija Manea, domaći su poveli sa 1-0. Do kraja prvog poluvremena Liverpul je prijetio preko Manea i Salaha ali nije bilo promjene rezultata. U nastavku je Liverpul kontrolisao meč. U 73. minuti, gosti su zaprijetili preko Grenta. U 82. minuti, Adžaji je pogodio za 1-1. Imao je Liverpul šansu preko Firmina ali nisu došli do pobjede.

Remi je viđen i u meču Vest Hema i Brajtona. Brajton je bio bolji rival u prvom poluvremenu te su golom Mopeja u 44. minuti poveli. Vest Hem je bolje otvorio nastavak te su preko Džonsona došli do 1-1. U 70. minuti, Dank nakon sumnjive situacije donosi novo vodstvo gostima. Ipak, domaći su došli do boda. Strijelac za 2-2 bio je Souček.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Liverpool West Bromwich Albion