Protokol
Glavni sudija: Stefan, Bokić (Bileća) Prvi pomoćni sudija: Ranko, Vulić (Trebinje) Drugi pomoćni sudija: Slobodan, Vukosav (Trebinje) Četvrti sudija: Delegat: Danijel, Mišeljić (Nevesinje) Кontrolor suđenja: Dobro, Skakavac (Istočno Sarajevo)
Goleada u Čajniču

FudbaleriUploaduj sliku Stakorine su zabeležili veoma važnu pobedu protiv direktnog konkurenta  u borbi za opstanak na drugoligaškom istoku Republike Srpske, ekipe  Bratstva. Od početka susreta Čajničani su diktirali tempo, a prvi put su se radovali u 12. minutu nakon lepog pogotka Milovanovića.

Pet minuta kasnije već je bilo 2:0, strelac je bio  najbolji akter ovog meča Aleksandar  Milović. Isti igrač je povećao vođstvo na 3:0 u  29. minutu. Gosti su uspeli da smanje prednost domaćeg tima u 32. minutu preko Njegoša Petrovića.

I u nastavku utakmice Stakorina je dominirala, a do novog vođstva su stigli u 56. minutu kada je precizan  bio iskusni Pjević. Visoko vođstvo Čajničana je ublažio Andrić pogotkom iz jedanaesterca,  u finišu utakmice za konačnih 4:2.

Na kraju treba dodati da je rezultat mogao biti još ubedljiviji u korist domaćina koji nisu iskoristili dva jedanaesterca i nekoliko izuzetnih prilika.

STAKORINA -  BRATSTVO (B) 4:2 (3:1)

Stadion: Rakovice. Gledalaca: 200.Sudija: Stefan Bokić (Bileća) . Strelci: Milovanović  12;  Milović 17. i 29; Pjević  56. minut  (Stakorina),  Petrović 32. i  Andrić 86.minut  iz penala (Bratstvo). Žuti kartoni: Gvozdenović, Grujić, Andrić (Bratstvo). Crveni karton : Sreten Erkić  u 89. minutu (Bratstvo), drugi žuti karton.

Stakorina – Nešković , Racković  , Tadić , Miličević  (od 68. Simović) , Milović  , Spajić (od 80. Bjelogrlić), Mrdak , Pjević, Katana , Milovanović, Ristanović  (od 68. Tošić)

Bratstvo (B) - Bogićević , Gvozdenović , Grujić (od 76. Kuzman), Lazić , Grujičić , Erkić ,Maksimović ,Lončarević ,Andrć, Nj. Petrović (od 76. M. Petrović), Kosanić .

Igrač utakmice: Aleksandar Milović (Stakorina)

Druge lige Druge lige Druga liga RS – Istok - Liga za opstanak Stakorina Bratstvo