54.'
Milović je strelac za tim iz Čajniča.
25.'
Pirova pobeda Stakorine

Fudbaleri Stakorine su okončali nadmetanje u II ligi Republike Srpske,  grupa Istok  pobedom koja im nije bila dovoljna za opstanak,  a da su Čajničani igrali u proteklom šampionatu kao što je to bilo protiv Jedinstva njihov plasman bi bio sigurno bliži vrhu, nego začelju tabele.

Domaći sastav je stigao do prednosti u 25. minuti preko Milovića, gosti su izjednačili dvanaest minuta kasnije, siguran nakon dosuđenog penala bio je Odžaklić.

U drugom delu  Mrdak donosi novu prednost domaćinu u 56. Minuti,  a isti igrač postiže novi pogodak u 62. minutu za vođstvo Stakorine od 3:1.

Najbolji akter susreta Aleksandar Milović  je lepim pogotkom donio novu radost domaćem sastavu . Konačan rezultat je postavljen u 88.minutu nakon brzog kontranapada pogodio je Novaković.

II LIGA REPUBLIKE SRPSKE ISTOK-ZA OPSTANAK

STAKORINA - JEDINSTVO (BD) 4:2 (1:1)

Stadion: Rakovice. Gledalaca:200. Sudija: Milan Kukrika (Trebinja) . Strelci: Milović 25. i 79. I Mrdak 54. i  62 minut (Stakorina),  Odžaklić 37. iz penala i Novaković 88. (Jedinstvo Bd). Žuti kartoni: Tadić (Stakorina) Vučić, Kalajdžić (Jedinstvo Bd).

Stakorina - Nešković , Milovanović, Bjelogrlić, Milović , N. Gigović , Tadić  (od 69. Tošić),  Pjević  , Katana   (od 58. Spajić), B. Gigović  (od. 46. Racković ), Miličević ,  (od 69. Karadžić),  Mrdak .

Jedinstvo (Bd) - Gavrić , Novaković , Maletić , Odžaković , Gvozdenac , Vučić , Nikolić , Kalajdžić , Đukić , Simić .

Igrač utakmice: Aleksandar Milović (Stakorina)

Druge lige Druge lige Druga liga RS – Istok - Liga za opstanak Stakorina Jedinstvo