• Klikom na ikonicu sa zvedicom otvara se prozor gde mođete oceniti igrača
  • Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
Postava
Nikola Lazarević(G) , Mihajlo Ignjić , Strahinja Čvoro (K), Marko Maljukan , Miloš Košarac , Bogdan Simanić , Nikola Živković , Borislav Cicović , Marko Pandurević , Marko Blagojević , Filip Jošović , GOSTUJUĆI TIM - REZERVE Ivan Radović , Nikola Komlenović , Stefan Gutalj , Đorđe Kovačević ,
1'
Postava
Petar Simojlović(G) , Jovica Božić , Ljubinko Tomić , Rade Milovanović , Borislav Lujanović , Mirko Marinković , Neđo Gajić , Dejan Davidović (K), Ljubiša Stevanović , Željko Arsenović , Danijel Rebić , DOMAĆI TIM - REZERVE Stevica Stevanović(G) , Slaviša Purić , Duško Mitrović , Darko Nerić , Nemanja Đurić , Žikica Božić ,
1'
Paljani porazom zatvorili sezonu

U okviru poslednjeg 30. kola prvenstva Druge lige Republike Srpske grupa "Istok" juče su  u Ugljeviku fudbaleri Rudara u goleadi savladali su Romaniju sa 6:2 (4:0) i tako su Paljani ubjedljivim porazom zatvorili sezonu.

Domaćini su sjajno ušli u meč, već u prvom poluvremenu postižu četiri gola i dilema oko pobjednika je bila riješena.

Rudar je do prednosti došao u četvrtoj  minuti preko Marka Marinkovića, a prednost duplira Dejan Davidović u 7. minuti iz penala.

Do kraja prvog poluvremana viđena su još dva pogotka u mreži Paljana. Marko Marinković u 37. minuti postiže drugi gol, a Dejan Davidović tri minute prije odlaska na odmor.

Domaćini odlično otvaraju i drugo poluvrijeme pa samo posle tri minuta Darko Nerić pogađa za ubjedljivih 5:0.

U nastavku, Paljani dolaze do daha pa golovima Ćorđa Kovačevića u 54. minutu i iskusnog Marka Blagojevića u 65. smanjuju na 5:2. ali u 70 minutu Marko Marinković je bez milosti, postiže svoj treći pogodak za konačnih 6:2.

Puleni Doktora Vuksanovića igrali su sastavu:

Posle odigranih 30 utakmica Romanija sa skorom 11-5-14 i sa osvojenih 38 bodova sezonu je završila na 10. mjestu ligaške tabele.